Gündem
Giriş Tarihi : 09-09-2021 09:19   Güncelleme : 09-09-2021 09:19

Cizre Belediyesi: Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Başkanlığında Muhtarlar Toplantısı Yapıldı.

Kaymakam / Belediye Başkan V

Cizre Belediyesi: Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Başkanlığında Muhtarlar Toplantısı Yapıldı.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’un Başkanlığında Merkez Mahalle Muhtarları, İlçe Emniyet Müdürlüğü İlgili Birim Amirleri ve Cizre Belediyesi Birim Müdürleriyle toplantı gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, her mahallede acil yapılması gereken işler ile ilgili muhtarlardan bilgi alarak, Cizre Belediyesi Birim Müdürlerine sorunların giderilmesi yönünde talimat verdi.    

Kaymakam Mehmet Tunç, toplantıda yaptığı konuşmada; ‘‘Muhtarların halkın sorunlarının çözümünde katkılarının büyük olduğunu ve sorumluluk altında olduklarını, muhtarlarımızın belediye, emniyet ve kaymakamlık birimleri ile koordineli çalışmasını, Cizre’nin sosyal, ekonomik sorunlarını çözmek için birbirimizi tanıyıp birlikte çalışmamız gerektiğini, düzenli olarak toplantı düzenleyip sorunların çözümü için canla başla çalışacağımızı ve Cizre’ye gelen her kuruş paranın Cizre’ye ve Cizre için kullanılacağını, tüm muhtarlarımız ile birlikte mahallerimizde dolaşıp sorunları yerinde çözüme kavuşturacağını’’ belirtti.