Gündem
Giriş Tarihi : 22-09-2021 01:21   Güncelleme : 22-09-2021 01:21

Cizre Belediyesi: Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre İsmail Ebul-iz Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleriyle Toplantı Yaptı.

Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam / Belediye Başkan V

Cizre Belediyesi: Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre İsmail Ebul-iz Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleriyle Toplantı Yaptı.

Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sevinç, Cizre İsmail Ebul-İz Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri katıldı. 

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre İsmail Ebul-İz Organize Sanayi Bölgesi  (OSB) Müdürü Mazlum Budak’ın hazırlamış olduğu sunumu inceleyerek, OSB’de üretim yapan fabrikaların genel durumu hakkında bilgi aldı. 

OSB‘nin fiziki ve idari konuları hakkında da bilgilerin paylaşıldığı toplantıda, önemli ihtiyaçların giderilmesi ve OSB’de yapılması gereken çalışmalar ele alındı. Kaymakam Tunç, OSB’de üretim yapan tüm fabrikaların bölgemiz için istihdam için çok değerli olduğunu ifade etti. 

OSB’nin fiziki koşullarının daha iyi olması için çalışmaları İVEDİLİKLE başlatılacağını söyleyen Tunç, yol onarımı ve diğer ihtiyaçlar için de koordineli çalışarak sorunları bir iş planına bağlayacaklarını vurguladı. 

OSB’nin kurumsal kimlik kazanması için çalışacaklarını belirten Tunç, en kısa zamanda OSB’deki tüm iş insanlarıyla tanışıp birlikte hareket etmekle vatandaşın istihdam talebine cevap verecek yeni istihdam kapılarının açılmasını arzuladığını belirterek toplantıyı sonlandırdı.