Gündem
Giriş Tarihi : 18-09-2021 02:38   Güncelleme : 18-09-2021 02:38

Cizre Belediyesi: Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cuma Namazı Sonrası Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Cuma namazını Hz

Cizre Belediyesi: Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cuma Namazı Sonrası Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Cuma namazını Hz. Nuh Nebi Camii’sinde eda eden Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Camii çıkışında vatandaşlar ile sohbet edip, esnaf ziyaretlerine devam etti.

Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cuma Namazı sonrasında Kırmızı Medrese etrafındaki esnafı ziyaret ederek, esnafın hal ve hatırlarını sordu ve hayırlı kazançlar diledi. Ziyaretinde esnafın sorunlarını yakından dinleyen ve tek tek sorunları not ettiren Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Kırmızı Medrese çevresindeki DEDAŞ tarafından bozulan ve asfaltlama yapılması gereken alanlarda bir an önce asfaltlamanın başlatılacağını deklare etti. 

Kaymakam / Belediye Başkan V. TUNÇ’un, Cizre’nin dışa açılan yüzü olan tarihi ve kültürel alanlardaki toz, toprak, molaz vb esenliği bozan her türlü hususu ortadan kaldırmak, vatandaşlarımızı ve esnafımızı bundan bir an önce kurtarabilmek amacı ile ilk asfaltlama yapılacak alanın tarihi kültürel alanlar olacağını belirtti. Kırmızı Medrese için de ve çevresinde daha çok yeşillendirme çalışmaları yapılması yönünde talimat verdi.