Gündem
Giriş Tarihi : 10-09-2021 16:51   Güncelleme : 10-09-2021 16:51

Cizre Belediyesi: Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Dedaş ve Doğal Gaz Hizmetlerinin Vatandaş Memnuniyeti İle İlgili Toplantı Gerçekleştirdi.

Kaymakamlık konferans salonunda,  Kaymakam/ Belediye Başkan V

Cizre Belediyesi: Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Dedaş ve Doğal Gaz Hizmetlerinin Vatandaş Memnuniyeti İle İlgili Toplantı Gerçekleştirdi.

Kaymakamlık konferans salonunda,  Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Belediye Birim Müdürleri, Dedaş Yöneticileri, Doğal Gaz Firma Temsilcileri ve Cizre Muhtarlar Derneği Başkanı Seyithan Toncer katıldı.

Dedaş ve Doğal Gaz hizmetleriyle ilgili vatandaşın dillendirdiği sorunları masaya yatıran Kaymakam Tunç, yaya trafiğini engelleyen Dedaş panolarının uygun yerlere konulması, kazılan yerde moloz ve temizlik çalışmalarının gün aşırı olmadan yapılması ve kış planlanmasına uygun şekilde alt yapı çalışmalarına zarar verilmeden vatandaşa hizmet verilmesi yönünde yetkilileri talimatlandırdı.

Vatandaş memnuniyetinin üst seviyeye çıkarılması için sorunların içselleştirilmesini isteyen Kaymakam Tunç; Kilit parke döşemelerinin düzgün olmasını, engelli ve yaşlıların geçiş yolunu engelleyen tüm panoların kaldırılmasını ve hiçbir vatandaşın güvenliğine zarar vermeyecek şekilde çalışmalara devam ettirmelerini, yama ve kilit parke döşemeleri için personel sayısını arttırılarak daha iyi hizmet vermeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Tüm İlçemizde hizmete girecek doğal gaz alt yapısı ile ilgili de sunumu inceleyen Tunç, tüm hanelerin biran önce doğal gaz ile buluşması için çalışmaların hızlandırılmasını istedi.