Gündem
Giriş Tarihi : 15-11-2021 10:16   Güncelleme : 15-11-2021 10:16

Cizre Belediyesi: Kaymakam Tunç, Kamu Kurum ve Kuruluş Denetimlerine Güvenlik Birim Denetimleri ile Devam Etti.

Kaymakam Tunç, Kamu Kurum ve Kuruluş Denetimlerine Güvenlik Birim Denetimleri ile Devam Etti.

Cizre Belediyesi: Kaymakam Tunç, Kamu Kurum ve Kuruluş Denetimlerine Güvenlik Birim Denetimleri ile Devam Etti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, 5442 sayılı İl İdare Kanunu ve ilgili mevzuatların ilgili amir hükümleri çerçevesinde ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluş denetimlerine İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile devam etti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, önce İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdürlüğü bürolarını ve personellerini denetledi. 

İlçe Emniyet Müdürlüğünün ardından İlçe Jandarma Komutanlığına geçen Kaymakam Tunç, İlçe Jandarmada da aynı denetimlere devam etti. Denetimlerde İlçe Emniyet Müdürü Eren Öztürk ve İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb Okan Talay’dan yürütülen çalışmalar kapsamında genel brifingler alan Kaymakam / Belediye Başkan V TUNÇ, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için fedakarca çalışan kolluk kuvvetlerimiz halkımızın huzurunu temin etmekte verilen Devletimizin emrinde Milletimizin hizmetinde olma bilinci ile 7/24 kesintisiz hizmet üretmektedirler; Rabbim bu kapsamda tüm güvenlik güçlerimize çalışmalarında sağlık sıhhat ve üstün başarılar nasip eylesin” ifadelerini kullandı.